Wydawnictwo Muzyczne

Wydawnictwo UNO music

 
Strona ta jest poświecona szeroko pojętej muzyce ludowej, biesiadnej i tanecznej z regionu świętokrzyskiego, częściowo Małopolski i Podkarpacia. Będziemy tu umieszczać zdjęcia, opisy, informacje o kapelach grających taką muzykę. Będzie sie można też u nas dowiedzieć gdzie i kiedy  można ich zobaczyć i usłyszeć na żywo.

Nasza firma świadczy usługi fonograficzne, wydawnicze, projektowania i drukowania okładek, plakatów reklamowych oraz produkcją, kopiowaniem płyt i kaset oraz ich dystrybucją. Zajmujemy się również impresariatem oraz opieką prawną wykonawców. Pod naszą opieką znajduje sie wiele znanych zespołów. Artyści których tu prezentujemy to pasjonaci którzy grają, śpiewają i występują dla własnej przyjemności, ale również, a może przede wszystkim dla słuchaczy którzy kochają taką muzykę.

{youtube}k5aT-NdLB-c{/youtube}

{youtube}u4hMearIAlM{/youtube}

Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną.

Tutaj możesz znaleźć i zamówić płyty CD i kasety z piosenkami biesiadnymi nadającymi się na każdą rodzinną, firmową zabawę oraz na wspaniały prezent.

Ponadto proponujemy zapoznać się z repertuarem ludowym i weselnym. Znajdziecie tu państwo ciekawe zbiory muzyki regionalnej oraz disco polo. Zamówienia są przyjmowane drogą telefoniczną pod numerem tel. 661 991 222.

Większość płyt naszego wydawnictwa dostępne są w sprzedaży wysyłkowej (w cenie 20,- PLN + koszt wysyłki) oraz w wielu sklepach muzycznych na terenie całego kraju. Wkrótce bedzie dostępny również sklep on-line.

Nasze atuty to:

  • Wydawnictwo muzyczne
  • Nagrania studyjne, promocja w mediach
  • Współpraca z muzykami studyjnymi
  • Profesjonalni muzycy z doświadczeniem scenicznym w kraju i na świecie
  • Promocja młodych talentów
  • Opieka artystyczna i prawna muzyków
Polish Czech English French German Italian Japanese Russian Ukrainian

zaloguj

Kapele biesiadne

Kapela ludowa Andrusy.

Kapela Andrusy występuje już od wielu lat. W obecnym składzie istnieją już 12 lat. Występowali na Ukrainie, w Niemczech, grali w Teatrze Polskim w Warszawie oraz na wielu imprezach plenerowych na terenie Polski. Kapela Andrusy może się pochwalić wydaniem płyty.

wejdź