Wydawnictwo Muzyczne

Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną.

Tutaj możesz znaleźć i zamówić płyty CD i kasety z piosenkami biesiadnymi nadającymi się na każdą rodzinną, firmową zabawę oraz na wspaniały prezent.

Ponadto proponujemy zapoznać się z repertuarem ludowym i weselnym. Znajdziecie tu państwo ciekawe zbiory muzyki regionalnej oraz disco polo.

Zamówienia są przyjmowane drogą telefoniczną pod numerem telefonu 661 991 222. Możesz  zamawiać produkty e-mailowo wysyłając zamówienia na adres: unohurt@onet.poczta.pl

Większość płyt naszego wydawnictwa dostępne są w sprzedaży wysyłkowej (w cenie 20,- PLN + koszt wysyłki) oraz w wielu sklepach muzycznych na terenie całego kraju.

Wkrótce bedzie dostępny również sklep on-line.

Polish Czech English French German Italian Japanese Russian Ukrainian
  • strona administratora

wejdź

zaloguj

na stronie

We have 4 guests and no members online

Kapele biesiadne

Kapela ludowa Andrusy.

Kapela Andrusy występuje już od wielu lat. W obecnym składzie istnieją już 12 lat. Występowali na Ukrainie, w Niemczech, grali w Teatrze Polskim w Warszawie oraz na wielu imprezach plenerowych na terenie Polski. Kapela Andrusy może się pochwalić wydaniem płyty.

wejdź

Folkowe granie

Skazani na folk, czyli kapela Jędrusie.

Kapela Jędrusie powstała w 1999r, gdy grupa przyjaciół zafascynowanych folklorem postanowiła połączyć siły i wspólnie realizować swoje pasje. W tym samym roku muzycy zadebiutowali jako "Młodzieżowa Kapela Ludowa Jędrusie z Jędrzejowa" w Międzynarodowym Festiwalu Buskich Spotkań z Folklorem i zdobyli Grand Prix.

kliknij